top petro
top petro

1.قوانین و مقررات عمومی

1.1.    کلیه قوانین و مقررات سایتtoppetroمنطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر خواهد بود.

1.2.    در صورتی که در قوانین مندرج،تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود و کاربر قبول خواهد نمود که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر و آخرین نسخه از قوانین است.

1.3.    عضویت کاربر در ‌ سایتtoppetroو واردنمودن اطلاعات شخصی و استفاده از بخش‌های مختلف سایت به مفهوم آن است که کاربر از شرایط و مقررات استفاده، درج آگهی خرید و فروش، و انجام معامله مستقیم (بین خریدار و فروشنده) و یا غیر مستقیم ( از طریق سایتtoppetro) آگاه بوده و کلیه قوانین و مقررات را پذیرفته است.

1.4.    شرکت خدمات نفتی کیان پترولیوم به شماره ثبت١٧٧٢٧(سهامی خاص)، شخصیت حقوقی و تجاری و مالک سایتtoppetro است و تمام گردش مالی، کالا و خدمات از طریق این شرکت صورت خواهد پذیرفت.

1.5.    استفاده از مطالب سایتtoppetro با ذکر منبع بلامانع است.

 

  1. معرفی خریدار، فروشنده در سایتtoppetro

2.1.    خریدار به شخص حقیقی و یا حقوقی اطلاق می‌شودکه با درج اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت‌نام در سایتtoppetro جهت ثبت درخواست استعلام، ثبت آگهی خرید یا سفارش خرید کالا اقدام می‌نماید.

2.2.    فروشنده به شخص حقیقی و یا حقوقی اطلاق می‌شود که با درج اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت‌نام در  سایتtoppetroجهت ثبت پیشنهاد ویژه فروش، ثبت آگهی فروش یا پیشنهاد فروش کالا اقدام می‌نماید.

3.قوانین ورود اطلاعات

3.1.    درج اطلاعات کاربری اعم از مشخصات فردی، شرکت و راه‌های ارتباطی باید صحیح و منطبق بر واقعیت باشد. عواقبت هرگونه ورود اطلاعات ناصحیح برعهده کاربر بوده و سایتtoppetroو شرکت کیان پترولیوم هیچ مسئولیتی در خصوص اطلاعات مندرج و یا سوءاستفاده احتمالی نخواهد داشت.

3.2.    در بخش ثبت آگهی‌یا درخواست‌های خرید یا فروش، اطلاعات مندرج باید با فرمت تعیین شده از طرف سایتtoppetroمطابقت داشته باشد و خریدار/فروشنده موظف به مشخص نمودن زمان اعتبار آگهی و یا پیشنهاد خرید/فروش است. سایتtoppetro هر گونه نقصی را در زمینه اطلاعات درج شده به خریدار/فروشنده اعلام کرده و وی موظف به اصلاح آن خواهد بود. هدف از این امر ایجاد یکپارچگی در فرمت درج اطلاعات در سایت است.

3.3.    چنانچه تاریخ آگهی یا پیشنهاد گذشته و یا تغییری در کالای قابل ارائه صورت گرفته و یا به هر دلیلی کاربر قصد ویرایش یا حذف آگهی را دارد، کاربر باید در اولین فرصت از طریق ورود به صفحه شخصی نسبت به ویرایش، تغییر وضعیت آگهی و یا حذف آن اقدام نمایید.

  1. شرایط خرید و فروش به صورت مستقیم

4.1.    درج آگهی در سایتtoppetroبه مفهوم به رسمیت شناختن فعالیت، خدمات و ضمانت درج کننده آگهی از طرف  سایتtoppetroنیست و قبل از هرگونه معامله یا مبادلات مالی یا سایر موارد مشابه به صورت مستقیم، از صحت اطلاعات درج شده و اعتبار آگهی دهنده اطمینان حاصل نمایید. سایتtoppetro و شرکت کیان پترولیوم هیچگونه مسئولیتی در زمینه مبادلات مستقیم نخواهد پذیرفت.

4.2.    فروشنده در زمان ارایه پیشنهاد فروش و انجام معامله باید مالک قانونی کالا ‌بوده و منع قانونی برای معامله و حمل کالای مورد نظر نداشته باشد.

 

5.قوانین خرید و فروش از طریق سایت toppetroو کارمزد خدمات

5.1.    در صورت تمایل خریدار/فروشنده به انجام معامله بصورت غیرمستقیم و با عاملیت سایتtoppetroاین سایت به عنوان واسط شرایط امن معامله را از طریق فرآیندی مشخص فراهم خواهد آورد. در این فرآیند خریدار موظف خواهد بود که وجه کامل خرید خود را پیش از حمل به سایتtoppetroپرداخت نموده و سایتtoppetroپس از دریافت وجه دستور حمل کالا را به فروشنده اعلام خواهد کرد. سایتtoppetro پس از دریافت تائیدیه رسید کالا از سوی خریدار، با توجه به شرایط مورد درخواست وی، وجه موردنظر را با کسر کارمزد خدمات به فروشنده پرداخت خواهد کرد.

5.1.1.    تبصره: اگر زمان آماده‌سازی کالا توسط فروشنده بیش از یک هفته پیش‌بینی شود، خریدار بابت نهایی کردن خرید موظف به پرداخت ۲۰ درصد پیش‌پرداخت خواهد بود. ۸۰ درصد الباقی وجه بصورت کامل پیش از زمان حمل پرداخت خواهد شد.

5.2.    در صورت انجام معامله از سوی سایت toppetro، این سایت مجاز خواهد بود پیش از واریز وجه به حساب فروشنده رقم کارمزد خدمات خود را از وجه دریافتی از سوی خریدار کسر و الباقی را به حساب فروشنده واریز نماید.

5.3.    سایت toppetroبه عنوان کارمزد خدمات خود حداکثر معادل 0.3% (سه دهم درصد) از کل قیمت فروش کالا یا خدمات را از فروشنده دریافت خواهد نمود. این رقم پیش از انجام معامله بین سایتtoppetro و فروشنده نهایی خواهد شد.

5.3.1.  تبصره: به ازای معاملات با ارزش کل کمتر از ۵٠٠میلیون ریال، سایت toppetroحداقل یک میلیون ریال ( ١۵٠٠٠٠٠ریال)به عنوان کارمزد خدمات از فروشنده دریافت خواهد نمود.

5.4.    خریدار در سایت  toppetroهیچ مبلغی تحت عنوان کارمزد یا هر عنوان دیگر پرداخت نخواهد کرد و کلیه هزینه‌های کارمزد برعهده فروشنده خواهد بود.

5.5درصورت تمایل خریدار و فروشنده به معامله غیرمستقیم و یا مستقیم با ارز های دیجیتال الخصوص بیت کوین هیچگونه کارمزدی از طرفین معامله دریافت نمیگردد و طرفین معامله برای استفاده از پکیج های سایت شامل کدتخفیف هدیه میشوند

6.قوانین پرداخت

6.1.     درصورتیکه خریدار و فروشنده به صورت مستقیم اقدام به انجام معامله نمایند، مسئولیت پرداخت وجه معامله بر عهده طرفین بوده و سایت toppetro و شرکت کیان پترولیوم هیچگونه مسئولیت، چه قانونی و چه عرفی، در قبال انتقال وجه و تعهد پرداخت و یا عدم وصول مطالبات فروشنده نخواهد داشت.

6.2.    در صورت انجام معامله بصورت غیر مستقیم (انجام معامله از طریق سایت toppetro)،  سایت toppetro وجه کامل کالا را از خریدار دریافت و پس از کسر کارمزد خود به فروشنده پرداخت خواهد نمود.

6.3.    خریدار و فروشنده سایت toppetro را بر اساس مفاد مندرج در این توافقنامه مجاز می‌سازند تا پس از کسر هزینه خدمات بازرگانی، مابقی وجه را به فروشنده منتقل نماید.

6.4 در اگهی هایی که کاربران مستقیما اقدام به انتشار اگهی مینمایند شرکت کیان پترولیوم و سایت مذکور هیچگونه تعهدی در قبال پرداخت وجوه معاملات ندارد و تنها هزینه انتشار اگهی توسط کاربران پرداخت میگردد.

 

7.قوانین حمل کالا

7.1.    خریدار موظف است شرایط حمل و بسته‌بندی مورد نظر خود را با دقت و ذکر جزئیات لازم در درخواست استعلام، آگهی خرید یا سفارش خرید خود در سایت toppetro درج نماید.

7.1.1.    تبصره: درصورت اینکه خریدار برای خرید کالا بازرسی کالا توسط شرکت‌های معتبر یا آزمایش نمونه کالا یا ارسال نمونه را درخواست داشته باشد، این درخواست باید رسما از سوی خریدار اعلام و پرداخت هزینه آن طبق توافق طرفین پیش از انجام معامله صورت خواهد پذیرفت. سایت  toppetro هیچگونه مسئولیتی در پرداخت هزینه‌های خدمات مازاد نخواهد داشت.

7.2.    فروشنده موظف است تا کالای فروخته شده را طبق توافق انجام شده و شرایط اعلامی از سوی خریدار و در محلی که وی معین ساخته و مورد توافق قرار گرفته است، با بسته‌بندی مناسب و به نحو مطلوب به وی یا نماینده قانونی وی تحویل دهد.

7.3.    سایت toppetro هیچگونه مسئولیت مستقیمی در حمل کالا و شرایط تحویل کالا نخواهد داشت و تنها در معاملاتی که بصورت واسط حضور خواهد داشت، رقم معامله را به عنوان تضمین از خریدار دریافت و پس از تایید دریافت کالا به فروشنده پرداخت خواهد نمود. در صورت بروز هر مشکل و اختلاف بر اساس بند ۱۱ این متن برخورد خواهد شد

8.شرایط مالی

8.1.    خریدار و فروشنده (اشخاص حقیقی و حقوقی) باید از نظر صحت اطلاعات پیش فاکتور صادر شده  همدیگر را از نظرقوانین مالیاتی کنترل کنند.

8.2.    در صورت اضافه شدن مبلغ مالیات وعوارض بر ارزش افزوده در فاکتور باید گواهی ارزش افزوده از طرف فروشنده ارائه گردد.

8.3.     سایت toppetro هیچگونه مسئولیتی در قبال تائید و یا عدم تائید گواهی ارزش افزوده طرفین معامله نخواهد پذیرفت.

8.4.    فروشنده موظف است پس از معامله در اولین فرصت و حداکثر ظرف یک هفته اصل مدارک شامل فاکتور رسمی و مستندات و اوراق معامله را به خریدار ارائه نماید.

8.5.    در صورتی که اشخاص حقیقی فروشنده کالا باشند ارائه کد ملی و فاکتور از سوی آنان الزامی است.

8.6.    در صورت نیاز به کسر هرگونه مالیات تکلیفی ماده 104 ق.م.م وسپرده بیمه ماده 38 تامین اجتماعی این ارقام در خرید یا فروش کالا بر عهده طرفین معامله خواهد بود و شرکت خدمات نفتی کیان پترولیوم و سایت toppetro هیچگونه تعهد و مسئولیتی نسبت به آن نخواهد داشت.

8.6.1.    شرکت خدمات نفتی کیان پترولیوم و سایت toppetro تنها نسبت به پرداخت ارقام قانونی از درآمد خود که تنها شامل کارمزد خدمات (شرح در بند بند ۵ این متن) است و در فاکتور مشخص این شرکت به فروشنده ارائه خواهد شد مسئول خواهد بود.

8.7.    در صورت نیاز به کسر حسن انجام کار و تعهدات توافق طرفین ملاک عمل خواهد بود.

8.8.    اشخاص حقوقی و حقیقی طرفین معامله خود را موظف دانسته صحت سنجی نسبت به طرفین و کالا را انجام و بعد از احراز صحت و اصالت، نسبت به انجام معامله اقدام نمایند.

8.9 در معاملاتی که کاربران و طرفین معاملات مستقیما با یکدیگر ارتباط برقرار مینمایند تمامی مسولیت معاملات و صحت اگهی ها و کالا ها بر عهده کاربران میباشد و لازم است نسبت به معاملات امن و مستند دقت لازم را به عمل اورند.

9.موارد اختلافی

9.1.    در صورت بروز هر گونه اختلاف بین خریدار و فروشنده در معاملات مستقیم و بدون اطلاع سایتtoppetro، این سایت و شرکت کیان پترولیوم هیچگونه مسئولیت در اختلاف پیش‌آمده نخواهد داشت.

9.2.    در صورت بروز هرگونه اختلاف بین خریدار و فروشنده در معاملات غیرمستقیم (از طریق سایتtoppetro) این سایت به عنوان مرضی‌الطرفین شناخته خواهد شد و سعی خواهد نمود تا نسبت به رفع اختلاف اقدام نماید.

9.3.    در صورت تخمین سایتtoppetroبه پرداخت خسارت از سوی هر یک از طرفین معامله، آنها موظف به اجرای حکمیت سایتtoppetro خواهند بود و این سایت مجاز شناخته می‌شود تا درصورت امکان نسبت به تامین خسارت از وجوه یا کالای موجود راسا عمل نماید.


شرایط ثبت آگهی


در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتشار آگهی‌ها، TopPetro ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد. همچنین TopPetro مجاز است هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، TopPetro فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از 5 مورد باشد، TopPetro به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید. در دو فرض اخیر TopPetro هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد.

آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در TopPetro تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.

مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
ناقض حریم شخصی افراد،
درج قیمت در عنوان آگهی،
هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،
درج شماره حساب در متن آگهی،
خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،
معرفی سایت‌، کالا یا خدماتی که به هر شکلی قصد رقابت با TopPetro را دارند،
درج مکرر آگهی‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز،
ارسال مجدد یک آگهی‌‌ که از زمان حذف آن توسط کاربر، بیش از ۲۴ ساعت سپری نشده باشد،
قرار ملاقات غیرتجاری به صورت آنلاین،
هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و TopPetro در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

شرایط تصاویر آگهی‌ها

پیشنهاد می‌کنیم همواره از تصاویر واقعی، باکیفیت و مرتبط با کالا یا خدمتی که ارائه می‌نمایید، استفاده کنید؛ اندازهٔ تصویر می‌بایست حداقل ۶۰۰*۶۰۰ و حجم آن حداکثر ۱۰ مگابایت باشد. چنانچه یک یا چند بند از موارد زیر برای تصویر آگهی شما صدق کند، تصویر منتشر نمی‌شود:

تصویر لوگو*،
تصویر بیش از حد کوچک یا بی‌کیفیت،
تصویر غیر واقعی،
تصویر دارای کادری سیاه (یا سایر رنگ‌ها)،
مغایرت محتوای تصویر با شرایط عرف جامعه و یا قوانین جمهوری اسلامی،
استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی
تصویری که متعلق به آگهی دیگری در TopPetro باشد،
تصویری که به آگهی مرتبط نباشد،
بیش از ۲۰٪ از محتوایِ تصویر آگهی شامل متن باشد،
تصویر نیاز به چرخش داشته باشد،
در تصویر آگهی عبارت‌های تبلیغاتی یا واژه‌هایی مانند:‌ حراج و … نوشته شده باشد،
تصاویری که دارای شماره تماس، ایمیل یا آدرس سایت باشند،
*در دسته‌بندی استخدام و کاریابی و همچنین دسته‌بندی خدمات امکان ثبت تصویر لوگوی شرکت و مجموعه وجود دارد.

شرایط مشاهده و استفاده از آگهی‌ها

هرگونه استفاده از TopPetro به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. TopPetro هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ٔ TopPetro استفاده می‌کنند.
تلاش TopPetro، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.
مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهدهٔ شماست و TopPetro هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.
TopPetro هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند.
کاربرانِ TopPetro در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین TopPetro، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.
مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به TopPetro ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.
TopPetro مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به TopPetro که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و TopPetro مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
آگهی‌های TopPetro با هزینه‌ٔ گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از TopPetro حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به TopPetro را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.
قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.
امن خرید کنید
از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.
هرگز پیش از دریافت کالا هزینه‌ای پرداخت نکنید.
اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.
در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.
بیشتر احتیاط کنید وقتی…
قیمت و شرایط ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.
فروشنده یا خریداری که بی‌دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می‌پرسد.
می‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید، بپردازید. سعی کنید در محلی امن مانند پایگاه‌های پلیس یا شعب بانک‌ها قرار بگذارید.

به خاطر داشته باشید:
در خرید پستی، شما پیش از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده‌اید که این مورد خالی از ریسک نیست و ما انجام آن را به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم.
بهتر است نقدی معامله کنید. چک و سفته ممکن است نقد نشوند.
در مورد برخی کالاها بهتر است درخواست فاکتور خرید و احیاناً بسته‌بندی اولیه را از فروشنده داشته باشید.
بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوط از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.
در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا،‌ از اطلاعات تماس پلیس فتا موضوع را پیگیری کنید.
امکانات ویژه برای آگهی‌ها
درج آگهی در تمامی دسته‌بندی‌های TopPetro به مدت یک هفته رایگان است، البته شما می‌توانید با انتخاب هر یک از مواردی که در ادامه ذکر شده‌اند، سریع‌تر و بهتر مخاطبان آگهی‌های خود را پیدا کنید.
آگهی‌های فوری
در حال حاضر با پرداخت مبلغ ۱۲۰۰۰ تومان قادر خواهید بود تا آگهی خود را به مدت ۳ روز در بخش «فوری» قرار دهید. همچنین در مدت این ۳ روز آگهی شما با افزوده شدن دکمه فوری در کنار آن، ظاهری متمایز از دیگر آگهی‌ها پیدا خواهد کرد.
نردبان
شما با استفاده از «نردبان» می‌توانید آگهی خود را که مدت زمانی از انتشارش گذشته، مجدداً به ابتدای فهرست آگهی‌ها در دسته‌بندی و شهر خاص خود باز گردانید. این آگهی تا زمان دریافت آگهی‌های تازه‌تر در ابتدای فهرست باقی می‌ماند. هزینه‌ٔ هر بار استفاده از نردبان ۱۰۰۰۰ تومان است.
تمدید
با استفاده از این ویژگی آگهی شما پیش از اینکه منقضی شود، تمدید می‌گردد و برای یک ماه دیگر روی TopPetro باقی خواهد ماند؛ هزینهٔ استفاده از قابلیت «تمدید» ۱۰۰۰۰ تومان است.

پرسش‌های متداول

چگونه آگهی خود را روی TopPetro قرار دهم؟
می‌توانید به دو روش آگهی ثبت کنید:
وب‌سایت:
تنها کافی‌ست روی «+ ارسال رایگان آگهی» بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید؛ پس از انتخاب شهر موردنظرتان، اطلاعات آگهی را کامل کنید. پس از خواندن «شرایط استفاده»، بخش مربوط به پذیرش شرایط را تیک بزنید و آگهی را ارسال کنید.
برنامه‌ اندرویدی TopPetro:
تنها کافی‌ست علامت «+» بالای صفحه در برنامه را لمس کنید. از شهر انتخابی خود مطمئن شوید، قوانین را بخوانید، اطلاعات آگهی را کامل کنید و در نهایت آگهی را ارسال نمایید.

چگونه خرید و فروشی مطمئن‌تر انجام دهم؟
TopPetro همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای، از هویت آگهی‌دهندگان ناآگاه است. پیشنهاد ما به شما این است که اکیداً پیش از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است. لطفاً راهنمای خرید امن TopPetro را نیز مطالعه کنید.
چگونه آگهی خود را حذف کنم؟
وب‌سایت:
شما می‌توانید با مراجعه به صفحهٔ «آگهی‌های من» در وب‌سایت TopPetro، آگهی‌های خود را مدیریت نمایید.
برنامه اندرویدی TopPetro:
در برنامه اندروید TopPetro، پس از ورود به سربرگ «TopPetro من»، بخش «آگهی‌های من» را انتخاب کنید، سپس با لمس هر آگهی می‌توانید نسبت به حذف آن اقدام نمایید.
توجه داشته باشید در صورتی که به حساب کاربری‌تان وارد نشده باشید قادر به مشاهده و حذف آگهی‌های مورد نظرتان نخواهید بود، بنابراین برای دسترسی به این قابلیت‌ها ابتدا لازم است وارد حساب کاربری‌تان شوید.
چرا شهر محل زندگی من در شهرهای TopPetro قرار ندارد؟
شهر‎ها بر‎اساس جمعیت در TopPetro قرار گرفته‎اند. اگر درخواست‎های همشهریان‌تان افزایش یابد حتماً شهر شما وارد فهرست می‎شود.
برای ویرایش آگهی منتشر شده چه کار باید کرد؟
از طریق پنل کاربری خود می‌توانید آگهی خود را ویرایش کنید.