برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

معاملات امن

 

 در صورت تمایل خریدار/فروشنده به انجام معامله بصورت غیرمستقیم و با عاملیت سایت Toppetro این سایت به عنوان واسط شرایط امن معامله را از طریق فرآیندی مشخص فراهم خواهد آورد که میتوانید از طریق ارتباط با کارشناسان ما از جزئیات فرایند مطلع گردیده و محصول خود را درخواست نمایید.

در این فرآیند خریدار موظف خواهد بود که وجه کامل خرید خود را پیش از حمل به سایت Toppetro پرداخت نموده و سایت Toppetro پس از دریافت وجه دستور حمل کالا را به فروشنده اعلام خواهد کرد.

سایت Toppetro پس از دریافت تائیدیه رسید کالا از سوی خریدار، با توجه به شرایط مورد درخواست وی، وجه موردنظر را با کسر کارمزد خدمات به فروشنده پرداخت خواهد کرد.

اگر زمان آماده‌سازی کالا توسط فروشنده بیش از یک هفته پیش‌بینی شود، خریدار بابت نهایی کردن خرید موظف به پرداخت ۲۰ درصد پیش‌پرداخت خواهد بود. ۸۰ درصد الباقی وجه بصورت کامل پیش از زمان حمل پرداخت خواهد شد.

در صورت انجام معامله از سوی سایت Toppetro، این سایت مجاز خواهد بود پیش از واریز وجه به حساب فروشنده رقم کارمزد خدمات خود را از وجه دریافتی از سوی خریدار کسر و الباقی را به حساب فروشنده واریز نماید.

سایت Toppetro به عنوان کارمزد خدمات خود حداکثر معادل ۰.۳% (سه دهم درصد) از کل قیمت فروش کالا یا خدمات را از فروشنده دریافت خواهد نمود. این رقم پیش از انجام معامله بین سایت Toppetro و فروشنده نهایی خواهد شد.

به ازای معاملات با ارزش کل کمتر از ۵٠٠میلیون ریال، سایت Toppetroحداقل دو میلیون ریال به عنوان کارمزد خدمات از فروشنده دریافت خواهد نمود.

خریدار در سایت Toppetro هیچ مبلغی تحت عنوان کارمزد یا هر عنوان دیگر پرداخت نخواهد کرد و کلیه هزینه‌های کارمزد برعهده فروشنده خواهد بود.

درصورت تمایل خریدار و فروشنده به معامله غیرمستقیم و یا مستقیم با ارز های دیجیتال الخصوص بیت کوین و از طریق صرافی کیان کریپتو هیچگونه کارمزدی از طرفین معامله دریافت نمیگردد و طرفین معامله برای استفاده از پکیج های سایت شامل کدتخفیف هدیه میشوند.

بالا