برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
فراورده های نفتی مازوت (Mazutl)

برش سنگین


  • برش سنگین
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : آگهی فروش
تاریخ : ۱۳۹۹-۱۰-۲۹
وضعیت : در حال تولید
گارانتي : شامل نمیشود
موقعیت : میدان فاطمی - خیابان چهل ستون - خیابان دوم - پلاک 33 - طبقه 3 - واحد 8
فروشنده:  پژوهان تجارت شرکت


مشخصات فنی: برش سنگین ( Heavy End) - حداکثر سولفور 0.5 (نیم)


تولید کننده: پالایشگاه


کشور: ایران


حداقل سفارش: 5000 تن


حداکثر سفارش: 20000 تن


نوع معامله: نقدی


بسته بندی: فله


توضیحات: فروش به صورت زمینی برای کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، ارمنستان و ..... میباشد. ( محل تحویل : بیستون .فروش بصورت Exwork)


اطلاعات تماس

شرکت پژوهان تجارت

 02188956130

 ptcoil@yahoo.com

 میدان فاطمی - خیابان چهل ستون - خیابان دوم - پلاک 33 - طبقه 3 - واحد 8


جداسازی و تعیین کمی هیدروکربن‌های آلیفاتیک، آروماتیک، رزین‌ و آسفالتن در برش‌های نفت خام، برای ارزیابی نفت‌های خام و تعیین سبکی و سنگینی آنها و تهیه بانک‌ اطلاعاتی از نفت‌های خام ارزشمند می‌باشند. همچنین با کمک این مقادیر می‌توان انواع مختلف نفت‌های خام را با یکدیگر مقایسه کرد و مورد مطالعه قرار داد. در مقاله حاضر میزان خطا، دقت و تکرارپذیری عمل جداسازی و اندازه‌گیری کمی ترکیبات فوق در برش‌های بنزین، نفت سفید، گازوئیل، روغن‌ها و برش‌های سنگین به‌وسیله روش کروماتوگرافی ستونی مایع، پر شده از جاذب‌های سیلیکاژل و آلومینا و شوینده‌های هگزان نرمال، دی کلرومتان و متانول به‌عنوان حلال، اندازه‌گیری شده است. مقدار انحراف استاندارد این روش برای برش‌های نفت سفید, گازوئیل, روغن‌ها و برش‌های سنگین, به‌ترتیب برابر 20/0، 42/0، 59/0 و 15/1 می‌باشد. مقدار انحراف استاندارد برای برش بنزین بیش از 80 درصد بوده که با توجه به نقطه جوش پایین آن طبیعی به‌نظر می‌رسد.

سایت toppetro.com به عنوان بنگاهی اقتصادی سایت نمایشگاهی رایگان برای معرفی محصول با محوریت دیجیتال مارکتینگ در صنعت پتروشیمی و پیشرو در تأمین محصولات متنوع پتروشیمی و شیمیایی همگام با تجارت الکترونیک با ترکیب دو گروه متخصص در زمینه امور بازرگانی و خدمات الکترونیک برای انجام فرآیندهای تأمین مواد پتروشیمی با بهره گیری از سیستم زنجیره تأمین و تدارکات الکترونیکی در صنعت پتروشیمی ایران و جهان در سال ۱۳۹۹ شروع به فعالیت نمود و در همین راستا ؛ جهت کسب ارزش حداکثری از طریق توسعه و گسترش زنجیره ارزش و افزایش مزیت های رقابتی و پایدار در سطح بین المللی به دنبال نیل به ارائه خدمات زیر است :

*امکان ثبت آگهی برای خریدان و عرضه کنندگان کالا و خدمات*امکان درخواست استعلام قیمت آگهی های کالا و خدمات

*ارائه آخرین اخبار از ایران و جهان در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی *ارائه آخرین مقالات و تحلیل‌ها در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی*معرفی شرکت‌ها و فعالان حوزه نفت ؛ گاز ؛ پتروشیمی و صنایع وابستهفعالان حوزه نفت و گاز و پتروشیمی با بهره‌گیری مناسب از فناوری اطلاعات می‌توانند از منافع آن بهره گرفته و نه تنها از ضررهای ناشی از این تغییرات و شرایط سخت کنونی بکاهند بلکه می توانند با استفاده از این امکانات به توسعه کسب و کار خود بپردازند.

*هنگام تماس با آگهی مورد نظر ، اعلام نمایید که آگهی از وبسایت TopPetro.com است*موقعیت
آگهی های مشابه
بالا