برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

پرسش و پاسخ

 • امکان پیشنهاد قیمت است؟

  بله میتوانید از مدیریت این امکان را فعال کنید.

 • درج اطلاعات به چه صورت است؟

  درج اطلاعات کاربری اعم از مشخصات فردی، شرکت و راه‌های ارتباطی باید صحیح و منطبق بر واقعیت باشد. عواقبت هرگونه ورود اطلاعات ناصحیح برعهده کاربر بوده و سايتToppetroو شركت كيان پتروليوم هیچ مسئولیتی در خصوص اطلاعات مندرج و یا سوءاستفاده احتمالی نخواهد داشت.

 • امکان ارسال اگهی رایگان است؟

  بله از مدیریت فعال میشود.

 • درگاه های پرداختی شما چیست؟

  در تاپ پترو میتوانید یکی از درگاه های پرداخت مطمئن نظیر زرین پال یا رایان پی را انتخاب نمائید.

 • موارد اختلافی چگونه حل و فصل میگردد؟

  در صورت بروز هر گونه اختلاف بین خریدار و فروشنده در معاملات مستقیم و بدون اطلاع سايتToppetro، این سایت و شركت كيان پتروليوم هیچگونه مسئولیت در اختلاف پیش‌آمده نخواهد داشت. در صورت بروز هرگونه اختلاف بین خریدار و فروشنده در معاملات غیرمستقیم (از طریق سايتToppetro) این سایت به عنوان مرضی‌الطرفین شناخته خواهد شد و سعی خواهد نمود تا نسبت به رفع اختلاف اقدام نماید. در صورت تخمین سايتToppetro به پرداخت خسارت از سوی هر یک از طرفین معامله، آنها موظف به اجرای حکمیت سايتToppetro خواهند بود و این سایت مجاز شناخته می‌شود تا درصورت امکان نسبت به تامین خسارت از وجوه یا کالای موجود راسا عمل نماید.

 • خرید و فروش از طریق سایت چگونه است؟

  در صورت تمایل خریدار/فروشنده به انجام معامله بصورت غیرمستقیم و با عاملیت سایت Toppetro این سایت به عنوان واسط شرایط امن معامله را از طریق فرآیندی مشخص فراهم خواهد آورد که میتوانید از طریق مطالعه بخش قوانین و مقررات یا ارتباط با کارشناسان ما از جزئیات فرایند مطلع گردیده و محصول خود را درخواست نمایید.

 • پرداخت معاملات مستقیم به چه صورت است؟

  درصورتیکه خریدار و فروشنده به صورت مستقیم اقدام به انجام معامله نمایند، مسئولیت پرداخت وجه معامله بر عهده طرفین بوده و سایت Toppetro و شركت كيان پتروليوم هیچگونه مسئولیت، چه قانونی و چه عرفی، در قبال انتقال وجه و تعهد پرداخت و یا عدم وصول مطالبات فروشنده نخواهد داشت.

 • گروه تاپ پترو به چه صورت کسب درآمد مینماید؟

  در معاملات مستقیم که فقط با ثبت آگهی خرید و فروش صورت میپذیرد درآمد گروه تاپ پترو از طریق فروش پلان های عضویت میباشد و در معاملات غیر مستقیم سايت Toppetro به عنوان کارمزد خدمات خود حداکثر معادل 0.3% (سه دهم درصد) از کل قیمت فروش کالا یا خدمات را از فروشنده دریافت خواهد نمود. این رقم پیش از انجام معامله بین سايت Toppetro و فروشنده نهایی خواهد شد.(لازم به ذکر است در معاملات امن تاپ پترو خریدار در سایت Toppetro هیچ مبلغی تحت عنوان کارمزد یا هر عنوان دیگر پرداخت نخواهد کرد و کلیه هزینه‌های کارمزد برعهده فروشنده خواهد بود.)

 • پرداخت معاملات غیر مستقیم به چه صورت است؟

  در صورت انجام معامله بصورت غیر مستقیم (انجام معامله از طریق سایت Toppetro)، سایت Toppetro وجه کامل کالا را از خریدار دریافت و پس از کسر کارمزد خود به فروشنده پرداخت خواهد نمود.

 • در معاملات غیر مستقیم حمل و نقل کالا به چه صورت است؟

  خریدار موظف است شرایط حمل و بسته‌بندی مورد نظر خود را با دقت و ذکر جزئیات لازم در درخواست استعلام، آگهی خرید یا سفارش خرید خود به کارشناسان سایت Toppetro اعلام نماید و نیز فروشنده موظف است تا کالای فروخته شده را طبق توافق انجام شده و شرایط اعلامی از سوی خریدار و در محلی که وی معین ساخته و مورد توافق قرار گرفته است، با بسته‌بندی مناسب و به نحو مطلوب به وی یا نماینده قانونی وی تحویل دهد.

 • شرایط ثبت آگهی خرید و فروش بصورت مستقیم چگونه است؟

  درج آگهی در سايتToppetro به مفهوم به رسمیت شناختن فعالیت، خدمات و ضمانت درج کننده آگهی از طرف سايتToppetro نیست و قبل از هرگونه معامله یا مبادلات مالی یا سایر موارد مشابه به صورت مستقیم، از صحت اطلاعات درج شده و اعتبار آگهی دهنده اطمینان حاصل نمایید. سايتToppetro و شركت كيان پتروليوم هیچگونه مسئولیتی در زمینه مبادلات مستقیم نخواهد پذیرفت. فروشنده در زمان ارایه پیشنهاد فروش و انجام معامله باید مالک قانونی کالا ‌بوده و منع قانونی برای معامله و حمل کالای مورد نظر نداشته باشد.

 • فاکتور رسمی خرید و فروش و مالیات معاملات به چه صورت است؟

  خریدار و فروشنده (اشخاص حقیقی و حقوقی) باید از نظر صحت اطلاعات پیش فاکتور صادر شده همدیگر را از نظرقوانین مالیاتی کنترل کنند و نیز در صورت اضافه شدن مبلغ مالیات وعوارض بر ارزش افزوده در فاکتور باید گواهی ارزش افزوده از طرف فروشنده ارائه گردد.(جهت کسب اطلاعات بیشتر بخش قوانین و مقررات را مطالعه نمایید)

 • مسئولیت اجتماعی تاپ پترو چیست و چه کمکی به جامعه مینماید؟

  با توجه به اطلاع از شرایط زندگی های اجتماعی خانواده های جامعه هدف و چگونگی بروز و شکل گیری پدیده های اجتماعی و همچنین دغدغه های فراوان برای کمک و همیاری به جامعه و نیز ایجاد یک چرخه همیشگی در راستای بهروزی و خودکفایی نیازمندان ، اعضاء تصمیم به فعالیت اصولی در این حوزه را گرفتند. بر همین باور، گروه تاپ پترو با توکل و استعانت از درگاه خداوند متعال، با عزم و توانی مضاعف بدنبال نقش آفرینی موثر در ایجاد و بهبود شرایط زندگی برای خانواده های نیازمند واقعی و گروه های آسیب دیده و یا در معرض آسیب از پدیده های اجتماعی در شهر یزد و کلیه استان های محروم کشور خواهد بود. بدین منظور بین پنج الی ده درصد از مبلغ درآمد حاصله برای گروه تاپ پترو به عنوان خیریه در نظر گرفته شده و سپس از منبع مذکور نسبت به شناسایی و یاری نیازمندان جامعه هدف اقدامات لازم به عمل خواهد آمد.

 • محدوده جغرافیایی آگهی خرید و فروش در تاپ پترو به چه صورت است؟

  در تاپ پترو امکان ثبت آگهی خرید و فروش مستقیم و غیرمستقیم با تمامی کشورها؛شهرها؛بنادر و مرزهای تجاری در سطح جهان (جز مناطق ممنوعه ) فراهم گردیده است و شما در تجارت حوزه نفت و گاز و پتروشیمی هیچگونه محدودیت جغرافیایی در مبادلات خود ندارید.

 • آیا ثبت آگهی و فروش کالا و خدمات از طریق تاپ پترو مجوز لازم دارد؟

  فروشنده در زمان ارایه پیشنهاد فروش و انجام معامله باید مالک قانونی کالا ‌بوده و منع قانونی برای معامله و حمل کالای مورد نظر نداشته باشد و نیز از آنجایی که درج آگهی در سايتToppetro به مفهوم به رسمیت شناختن فعالیت، خدمات و ضمانت درج کننده آگهی از طرف سايتToppetro نیست و قبل از هرگونه معامله یا مبادلات مالی یا سایر موارد مشابه به صورت مستقیم، از صحت اطلاعات درج شده و اعتبار آگهی دهنده اطمینان حاصل نمایید. سايتToppetro و شركت كيان پتروليوم هیچگونه مسئولیتی در زمینه مبادلات مستقیم نخواهد پذیرفت.

 • چگونه میتوانیم با تاپ پترو همکاری و مشارکت تجاری داشته باشیم؟

  تاپ پترو برای انجام کارها از تامین‌کنندگان گوناگون استفاده می‌کند، در حوزه حمل و نقل، پردازش، ارزیابی، تولید محتوا و سرمایه‌گذاری در سایر حوزه‌ها می‌توانید فرم درخواست همکاری با تاپ پترو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

بالا