برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

راهنمای سایت

 

مراحل فعالیت در تاپ پترو:

مرحله اول : ثبت نام در تاپ پترو ؛ شما می توانید در صفحه نخست سایت، روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و با شماره تلفن یا ایمیل خود یک اکانت برای خود بسازید و سپس از طریق پنل کاربری خود ؛ از بین پلان های عضویت تاپ پترو(برنزی؛نقره ای؛طلایی) یک مورد را انتخاب نمایید.مرحله دوم : پس از ورود به سایت از طریق اکانت خود، شما می توانید محصول مورد نظر خود را از روش های مختلفی جستجو کنید. به طور مثال با استفاده از وارد کردن کلمات کلیدی مرتبط با محصول و یا با استفاده از دسته بندی محصولات و خدمات.

مرحله سوم : فیلتر کردن محصول انتخابی. در تاپ پترو این امکان برای شما عزیزان فراهم شده است که پس از جستجوی محصول خود، از میان هزاران محصولی که برای شما نشان داده می شود، تعداد محصولات را محدود کنید به آنچه به خواسته شما نزدیک تر است.

مرحله چهارم : جستجو بر اساس وضعیت محصول. توسط این گزینه شما قادر خواهید بود محصول خود را بر اساس وضعیت های درحال تولید؛اماده تحویل؛موجود در انبار و یا سفارش برای تولید انتخاب کنید.

مرحله پنجم :ارسال درخواست برای پیشنهاد و استعلام قیمت هر یک از آگهی ها و ارتباط مستقیم با فروشندگان

مرحله ششم : بررسی کردن نشان اطمینان تولید کنندگان و تامین کنندگان

مرحله هفتم : یکی از امکاناتی که تاپ پترو در اختیار شما عزیزان قرارداده است تا با اطمینان خاطر محصولات و خدمات مورد نیاز خود را تهیه کنید امکان معاملات امن با تاپ پترو است که در صورت تمایل خریدار/فروشنده به انجام معامله بصورت غیرمستقیم و با عاملیت سایت Toppetro این سایت به عنوان واسط شرایط امن معامله را از طریق فرآیندی مشخص فراهم خواهد آورد که میتوانید از طریق ارتباط با کارشناسان ما از جزئیات فرایند مطلع گردیده و محصول خود را درخواست نمایید.

در این فرآیند خریدار موظف خواهد بود که وجه کامل خرید خود را پیش از حمل به سایت Toppetro پرداخت نموده و سایت Toppetro پس از دریافت وجه دستور حمل کالا را به فروشنده اعلام خواهد کرد.

سایت Toppetro پس از دریافت تائیدیه رسید کالا از سوی خریدار، با توجه به شرایط مورد درخواست وی، وجه موردنظر را با کسر کارمزد خدمات به فروشنده پرداخت خواهد کرد.

مرحله هشتم : یک تامین کننده کالا در نزدیک ترین محل به خودتان را جستجو کنید. این باعث می شود تا در وقت صرفه جویی کنید.

1.قوانين و مقررات عمومی

1.1. کلیه قوانين و مقررات سايتToppetroمنطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر خواهد بود.

1.2. در صورتی که در قوانین مندرج،تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود و کاربر قبول خواهد نمود که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر و آخرین نسخه از قوانین است.

1.3. عضویت کاربر در ‌ سايتToppetro و واردنمودن اطلاعات شخصی و استفاده از بخش‌های مختلف سایت به مفهوم آن است که کاربر از شرایط و مقررات استفاده، درج آگهی خرید و فروش، و انجام معامله مستقیم (بین خریدار و فروشنده) و یا غیر مستقیم ( از طریق سايتToppetro) آگاه بوده و کلیه قوانین و مقررات را پذیرفته است.

1.4. شرکت خدمات نفتي كيان پتروليوم به شماره ثبت١٧٧٢٧(سهامي خاص)، شخصیت حقوقی و تجاری و مالک سايتToppetro است.

1.5. استفاده از مطالب سايتToppetro با ذکر منبع بلامانع است.

2. آگهی ها در سايتToppetro

2.1. آگهی رایگان به آن دسته از آگهی هایی اطلاق می‌شود که با درج اطلاعات کاربری خود در فرم  ثبت نام در سايتToppetro به ثبت آگهی خود اقدام می‌نماید.
2.2. آگهی ویژه به آن دسته از آگهی ها اطلاق می‌شود که با درج اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت‌نام در سايتToppetro و نیز خرید پلان عضویت برنزی یا نقره ای یا طلایی اقدام می‌نماید.

2.3.در تاپ پترو علاوه بر ارسال آگهی فروش محصولات و خدمات این امکان نیز فراهم گردیده تا برای محصولی که می خواهید تولید شود نیز آگهی خرید ارسال نمایید تا تولیدکنندگان مشتاق برای تولید و تامین محصول مورد نظر شما آگهی خرید را مشاهده و سپس با شما مستقیما وارد مذاکره شوند.

3.قوانين ورود اطلاعات

3.1. درج اطلاعات کاربری اعم از مشخصات فردی، شرکت و راه‌های ارتباطی باید صحیح و منطبق بر واقعیت باشد. عواقبت هرگونه ورود اطلاعات ناصحیح برعهده کاربر بوده و سايتToppetroو شركت كيان پتروليوم هیچ مسئولیتی در خصوص اطلاعات مندرج و یا سوءاستفاده احتمالی نخواهد داشت.

3.2. در بخش ثبت آگهی‌یا درخواست‌های خرید یا فروش، اطلاعات مندرج باید با فرمت تعیین شده از طرف سايتToppetro مطابقت داشته باشد و خریدار/فروشنده موظف به مشخص نمودن زمان اعتبار آگهی و یا پیشنهاد خرید/فروش است.

سايتToppetro هر گونه نقصی را در زمینه اطلاعات درج شده به خریدار/فروشنده اعلام کرده و وی موظف به اصلاح آن خواهد بود. هدف از این امر ایجاد یکپارچگی در فرمت درج اطلاعات در سایت است.

3.3. چنانچه تاریخ آگهی یا پیشنهاد گذشته و یا تغییری در کالای قابل ارائه صورت گرفته و یا به هر دلیلی کاربر قصد ویرایش یا حذف آگهی را دارد، کاربر باید در اولین فرصت از طریق ورود به صفحه شخصی نسبت به ویرایش، تغییر وضعیت آگهی و یا حذف آن اقدام نمایید.

4. شرایط خرید و فروش به صورت مستقیم

4.1. درج آگهی در سايتToppetro به مفهوم به رسمیت شناختن فعالیت، خدمات و ضمانت درج کننده آگهی از طرف سايتToppetro نیست و قبل از هرگونه معامله یا مبادلات مالی یا سایر موارد مشابه به صورت مستقیم، از صحت اطلاعات درج شده و اعتبار آگهی دهنده اطمینان حاصل نمایید. سايتToppetro و شركت كيان پتروليوم هیچگونه مسئولیتی در زمینه مبادلات مستقیم نخواهد پذیرفت.

4.2. فروشنده در زمان ارایه پیشنهاد فروش و انجام معامله باید مالک قانونی کالا ‌بوده و منع قانونی برای معامله و حمل کالای مورد نظر نداشته باشد.

4.3.در خرید و فروش مستقیم کاربران باید مستقیما با تولید کننده ارتباط برقرار نمایند:

مرحله 1. فرم ارسال پیام(استعلام و پیشنهاد قیمت)آگهی مورد نظر را پر نمائید.

مرحله 2. در مورد حداقل و حداکثر میزان سفارش مذاکره نمائید.

مرحله 3. هزینه های حمل و نقل را تائید نمائید.

مرحله 4. در مورد قیمت محصول و نحوه پرداخت مذاکره نمائید.

مرحله 5. از صاحب آگهی مورد نظر بخواهید تا یک نمونه از محصول را به شما نشان دهد یا ارسال نماید.

5.قوانين خرید و فروش از طریق سايت Toppetroو کارمزد خدمات

5.1. در صورت تمایل خریدار/فروشنده به انجام معامله بصورت غیرمستقیم و با عاملیت سایت Toppetro این سایت به عنوان واسط شرایط امن معامله را از طریق فرآیندی مشخص فراهم خواهد آورد که میتوانید از طریق ارتباط با کارشناسان ما از جزئیات فرایند مطلع گردیده و محصول خود را درخواست نمایید.

در این فرآیند خریدار موظف خواهد بود که وجه کامل خرید خود را پیش از حمل به سايت Toppetro پرداخت نموده و سايت Toppetro پس از دریافت وجه دستور حمل کالا را به فروشنده اعلام خواهد کرد.

سايت Toppetro پس از دریافت تائیدیه رسید کالا از سوی خریدار، با توجه به شرایط مورد درخواست وی، وجه موردنظر را با کسر کارمزد خدمات به فروشنده پرداخت خواهد کرد.

5.1.1. تبصره: اگر زمان آماده‌سازی کالا توسط فروشنده بیش از یک هفته پیش‌بینی شود، خریدار بابت نهایی کردن خرید موظف به پرداخت ۲۰ درصد پیش‌پرداخت خواهد بود. ۸۰ درصد الباقی وجه بصورت کامل پیش از زمان حمل پرداخت خواهد شد.

5.2. در صورت انجام معامله از سوی سايت Toppetro، این سایت مجاز خواهد بود پیش از واریز وجه به حساب فروشنده رقم کارمزد خدمات خود را از وجه دریافتی از سوی خریدار کسر و الباقی را به حساب فروشنده واریز نماید.

5.3. سايت Toppetro به عنوان کارمزد خدمات خود حداکثر معادل 0.3% (سه دهم درصد) از کل قیمت فروش کالا یا خدمات را از فروشنده دریافت خواهد نمود. این رقم پیش از انجام معامله بین سايت Toppetro و فروشنده نهایی خواهد شد.

5.3.1. تبصره: به ازای معاملات با ارزش کل کمتر از ٥٠٠میلیون ریال، سایت Toppetroحداقل دو میلیون ریال به عنوان کارمزد خدمات از فروشنده دریافت خواهد نمود.

5.4. خریدار در سایت Toppetro هیچ مبلغی تحت عنوان کارمزد یا هر عنوان دیگر پرداخت نخواهد کرد و کلیه هزینه‌های کارمزد برعهده فروشنده خواهد بود.

5.5درصورت تمايل خريدار و فروشنده به معامله غيرمستقيم و يا مستقيم با ارز هاي ديجيتال الخصوص بيت كوين و از طریق صرافی کیان کریپتو هيچگونه كارمزدي از طرفين معامله دريافت نميگردد و طرفين معامله براي استفاده از پكيج هاي سايت شامل كدتخفيف هديه ميشوند.

6.قوانين پرداخت

6.1. درصورتیکه خریدار و فروشنده به صورت مستقیم اقدام به انجام معامله نمایند، مسئولیت پرداخت وجه معامله بر عهده طرفین بوده و سایت Toppetro و شركت كيان پتروليوم هیچگونه مسئولیت، چه قانونی و چه عرفی، در قبال انتقال وجه و تعهد پرداخت و یا عدم وصول مطالبات فروشنده نخواهد داشت.

6.2. در صورت انجام معامله بصورت غیر مستقیم (انجام معامله از طریق سایت Toppetro)، سایت Toppetro وجه کامل کالا را از خریدار دریافت و پس از کسر کارمزد خود به فروشنده پرداخت خواهد نمود.

6.3. خریدار و فروشنده سایت Toppetro را بر اساس مفاد مندرج در این توافقنامه مجاز می‌سازند تا پس از کسر هزینه خدمات بازرگانی، مابقی وجه را به فروشنده منتقل نماید.

7.قوانين حمل کالا

7.1. خریدار موظف است شرایط حمل و بسته‌بندی مورد نظر خود را با دقت و ذکر جزئیات لازم در درخواست استعلام، آگهی خرید یا سفارش خرید خود به کارشناسان سایت Toppetro اعلام نماید.

7.1.1. تبصره: درصورت اینکه خریدار برای خرید کالا بازرسی کالا توسط شرکت‌های معتبر یا آزمایش نمونه کالا یا ارسال نمونه را درخواست داشته باشد، این درخواست باید رسما از سوی خریدار اعلام و پرداخت هزینه آن طبق توافق طرفین پیش از انجام معامله صورت خواهد پذیرفت. سایت Toppetro هیچگونه مسئولیتی در پرداخت هزینه‌های خدمات مازاد نخواهد داشت.

7.2. فروشنده موظف است تا کالای فروخته شده را طبق توافق انجام شده و شرایط اعلامی از سوی خریدار و در محلی که وی معین ساخته و مورد توافق قرار گرفته است، با بسته‌بندی مناسب و به نحو مطلوب به وی یا نماینده قانونی وی تحویل دهد.

7.3. سایت Toppetro و شرکت کیان پترولیوم هیچگونه مسئولیت مستقیمی در حمل کالا و شرایط تحویل کالا نخواهد داشت و تنها در معاملاتی که بصورت واسط حضور خواهد داشت، رقم معامله را به عنوان تضمین از خریدار دریافت و پس از تایید دریافت کالا به فروشنده پرداخت خواهد نمود. (در صورت بروز هر مشکل و اختلاف بر اساس بند ۱۱ این متن برخورد خواهد شد)

8.شرایط مالی

8.1. خریدار و فروشنده (اشخاص حقیقی و حقوقی) باید از نظر صحت اطلاعات پیش فاکتور صادر شده همدیگر را از نظرقوانین مالیاتی کنترل کنند.

8.2. در صورت اضافه شدن مبلغ مالیات وعوارض بر ارزش افزوده در فاکتور باید گواهی ارزش افزوده از طرف فروشنده ارائه گردد.

8.3. سایت Toppetro هیچگونه مسئولیتی در قبال تائید و یا عدم تائید گواهی ارزش افزوده طرفین معامله نخواهد پذیرفت.

8.4. فروشنده موظف است پس از معامله در اولین فرصت و حداکثر ظرف یک هفته اصل مدارک شامل فاکتور رسمی و مستندات و اوراق معامله را به خریدار ارائه نماید.

8.5. در صورتی که اشخاص حقیقی فروشنده کالا باشند ارائه کد ملی و فاکتور از سوی آنان الزامی است.

8.6. در صورت نیاز به کسر هرگونه مالیات تکلیفی ماده 104 ق.م.م وسپرده بیمه ماده 38 تامین اجتماعی این ارقام در خرید یا فروش کالا بر عهده طرفین معامله خواهد بود و شرکت خدمات نفتي كيان پتروليوم و سایت Toppetro هیچگونه تعهد و مسئولیتی نسبت به آن نخواهد داشت.

8.6.1. شرکت خدمات نفتي كيان پتروليوم و سایت Toppetro تنها نسبت به پرداخت ارقام قانونی از درآمد خود که تنها شامل کارمزد خدمات (شرح در بند بند ۵ این متن) است و در فاکتور مشخص این شرکت به فروشنده ارائه خواهد شد مسئول خواهد بود.

8.7. در صورت نیاز به کسر حسن انجام کار و تعهدات توافق طرفین ملاک عمل خواهد بود.

8.8. اشخاص حقوقی و حقیقی طرفین معامله خود را موظف دانسته صحت سنجی نسبت به طرفین و کالا را انجام و بعد از احراز صحت و اصالت، نسبت به انجام معامله اقدام نمایند.

9.طرح‌های تشویقی

9.1. جزئیات کلیه معاملاتی که از طریق سایت Toppetroصورت می‌گیرد در سوابق کاربر ذخیره خواهد شد و کاربران براساس سوابق معاملات امتیازدهی و دسته‌بندی خواهند شد و این اطلاعات در نحوه نمایش آگهی‌ها تاثیرگذار خواهد بود و در اختیار کاربران دیگر قرار خواهد گرفت.

9.2كاربراني كه از طريق ارز ديجيتال بيت كوين و صرافی کیان کریپتو اقدام به خريد پكيج هاي اشتراك و تبليغات و معامله نمايند شامل كد تخفيف ميگردند كه كدهاي تخفيف در پنل كاربري افراد قرار ميگيرد.

10.راه های ارتباطی با شرکت و پشتیبانی سایت

كانال ارتباطي سايتToppetro
شركت خدمات نفتی كيان پتروليوم
دفتر مركزي:يزد، بلوار پاكنژاد
كدپستي:٨٩١٧٦١٣٤١٨
تلفن:٠٣٥٣٥٢٢٧٥٠٠
فكس:٠٣٥٣١٥٠٠٩٥٠

11.موارد اختلافی

11.1. در صورت بروز هر گونه اختلاف بین خریدار و فروشنده در معاملات مستقیم و بدون اطلاع سايتToppetro، این سایت و شركت كيان پتروليوم هیچگونه مسئولیت در اختلاف پیش‌آمده نخواهد داشت.

11.2. در صورت بروز هرگونه اختلاف بین خریدار و فروشنده در معاملات غیرمستقیم (از طریق سايتToppetro) این سایت به عنوان مرضی‌الطرفین شناخته خواهد شد و سعی خواهد نمود تا نسبت به رفع اختلاف اقدام نماید.

11.2.1. در صورت تخمین سايتToppetro به پرداخت خسارت از سوی هر یک از طرفین معامله، آنها موظف به اجرای حکمیت سايتToppetro خواهند بود و این سایت مجاز شناخته می‌شود تا درصورت امکان نسبت به تامین خسارت از وجوه یا کالای موجود راسا عمل نماید.

بالا